קייטרינג כשר

Date - 04/21/2015 / Author - Rivka‏ Elbaz‎ /

לקייטרינג באירוע יש מקום של כבוד. אם נבחר למשל לערוך את האירוע שלנו במתחם חדשני, מעוצב, יפה ומרשים, ומנגד- נבחר קייטרינג לא איכותי, לא טעים כל כך, חסר אסטטיקה או יבש מבחינת היצע- אין משמעות כלל לאולם המקסים שבחרנו. אנשים באים לאירוע בידיעה שהולכת להיות מוגשת להם סעודה. בהרבה אירועים, הקייטרינג הוא “התוכנית” של הערב. לכן, יש לבחור לאירוע שלכם את הקייטרינג המוצלח ביותר.

איך לבחור קייטרינג?

כיום, עולם האוכל המפותח משמש השראה למגוון אדיר של סוגי קייטרינג. גם קייטרינג כשר לא נשאר בודד במערכה וישנו מגוון לא מבוטל של הצעות שונות ומגוונות. הסגנונות משתנים, ההיצע, הרמה, האיכות, צורת ההגשה ועוד. חשוב שבקייטרינג שלכם, תהייה קודם כל שמירה על אסתטיקה , חשוב שיהיה מגוון- פשוט כי לאנשים יש נטייה להתרשם מהכמות וליהנות מכך שהם בעצמם יכולים לבחור בין האופציות השונות לאוכל שלהם. וכמובן חשוב הטעם- קייטרינג צריך לספק ארוחה משביעה וטעימה שתשאיר טעם מתוק של עוד ותשמח את האורחים שבחרנו לכלול בשמחתנו.

לעיתים ישנה נטייה לדמיין כי קייטרינג כשר הוא פחות איכותי או פחות מגוון. זוהי טעות! קייטרינג כשר מתאפיין לעיתים באסטטיקה גבוהה במיוחד, הוא לא נופל מחברות אחרות ברמתו (אף כי כמו בכל דבר, ישנם טובים יותר ופחות) ויותר מכל- משתלם ביותר להזמין דווקא קייטרינג כשר.

למה?

קייטרינג כשר בעצם נותן מענה לקהל המסוגנן באירוע שלכם. ידוע כמובן שחלק נכבד מהאנשים במדינת ישראל נוהג לשמור כשרות ברמה זו או אחרת. אף אם אתם בעצמכם לא נמנים על הזרם הזה, ייתכן שחלק מהאורחים שלכם שומר במידה מסוימת על כשרות. זה עשוי להיות לא נעים אם יוגשו מאכלים שמתויגים כלא כשרים בעליל (פירות ים למשל), וחלק מהאורחים שלכם לא ייגעו בצלחת. קייטרינג כשר מונע את הבעיה הזו. אם בא לכם סגנון אוכל מסוים, כחלק מהצורך בהפרדה בין בשר וחלב במטרה לשמור על כשרות, קייטרינג חלבי נוטה ליצור את ההפרדה הזו בצורה חלקה ומוקפדת יותר.

קייטרינג שמנת – אמנות קולינארית : קייטרינג כשר לאירועים

אז אם אתם מחפשים אחר קייטרינג כשר שיעניק לאורחים שלכם חוויה קולינרית ססגונית ומשביעה, רוויה בטעמים, ניחוחות ותחושת מקצועיות- קייטרינג שמנת קייטרינג כשר חלבי איכותי ויוקרתי .

אנו נספק לכם את הארוחה המושלמת לאירוע בליווי של שירות אדיב, תומך ואחראי.

להצעת מחיר ולפרטים נוספים ,

התקשרו עכשיו : 052-2531590 רבקה

 

Comments are closed.

צור קשר
close slider
לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים
052-2531590

WhatsApp chat