קייטרינג בוטיק

Date - 04/21/2015 / Author - Rivka‏ Elbaz‎ /

אירוע שמשאיר רושם הוא אירוע שהאורחים נהנו מהאוכל שהוגש. האוכל שאתם בוחרים להגיש לאורחים שלכם יכול להיות מה שייקבע את רמת האירוח ואיתה את הזיכרונות והרושם שייקחו איתם האורחים הביתה. היות והקייטרינג כל כך דומיננטי באירוע שלכם וכמובן, היות ואין סיכוי שלא תרצו לראות את האורחים שלכם שבעים, מרוצים ונינוחים, חשוב מאד שתבחרו בקייטרינג שיענה על הדרישות ויספק לכם ולמוזמנים היקרים שלכם חוויה קולינרית מדהימה ובלתי נשכחת.

מגוון ההצעות לתפריטים שניתנים על ידי חברות הקייטרינג השונות הוא עצום. ישנם סגנונות שונים, תחומים רבים, מחירים, רעיונות ועוד. כמובן שבין המבחר הגדול הזה תוכלו למצוא קייטרינג טוב וראוי. אבל אם מתחשק לכם קצת יותר מזה, קראו על ההצעה הבאה שתסייע לכם לזהות את ההבדל בין קייטרינג טוב לקייטרינג מעולה.

מה זה קייטרינג בוטיק?

קייטרינג בוטיק הוא בעצם קייטרינג שבא לתת מענה לאירועים מיוחדים ויוקרתיים יותר מהסטנדרט. מדובר בניסיון לשדרג עד למעל האפשרי את איכות האוכל, המגוון ונוסף על כך- את צורת ההגשה. קייטרינג בוטיק חורט על דגלו את איכות האוכל ואיכות חומרי הגלם. לכן, במקום להגיש לכל אורח מנה גדולה במיוחד, קייטרינג בוטיק מגיש דווקא מנות בגדלים קטנים יותר שמה שבולט בהם הוא האיכות. הגודל הקטן של המנה מאפשר ליהנות ממנה באיטיות ולהתענג על כל חתיכה שנכנסת לפה.

נושא נוסף שמודגש מאד על ידי קייטרינג הבוטיק הוא הגשה ייחודית, מוקפדת ומרשימה. האוכל שיוגש לאורחים שלכם לא רק יהיה בעל טעם מעולה אלא גם במראה שיחזק את החשק שלכם לטעום. המנה תוגש בכלים לבנים תוך שמירה על מראה נקי ואוכל יעוצב במראה מפתה ואסטטי. לא פלא שהאורחים שלכם יתרשמו וישבעו.

כמה עולה להזמין קייטרינג בוטיק?

מכיוון שנהוג להתייחס לקייטרינג בוטיק כקייטרינג גורמה המחירים נוטים להיות בהתאם. המחיר הוא כמובן לא רק על השם. הרבה פעמים קייטרינג בוטיק ידאג לדברים נוספים שקייטרינג רגיל לא מתעסק איתם, למשל עיצוב. גם השימוש בכלים מיוחדים מוסיף למחיר ולכן העלות כביכול מובנת.

קייטרינג שמנת – אמנות קולינארית : קייטרינג בוטיק לאירועים

אם את רוצים קייטרינג בוטיק לאירוע המושקע והחשוב שלכם קייטרינג שמנת מציעה לכם איכות, טעמים מפתיעים ומעולים, הגשה יפיפייה ויוקרה, אנו כאן כדי להגיש לכם את כל זה במחיר משתלם ביותר ובליווי של אנשי צוות מקצועיים, אמינים ואכפתיים.

האירוע שלכם הוא האירוע שלנו!

 להצעת מחיר ולפרטים נוספים :

התקשרו עכשיו : 052-2531590 רבקה

Comments are closed.

צור קשר
close slider
לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים
052-2531590

WhatsApp chat